Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Promosyon Toptan Tişört İmalat ve Baskı

Baskılarımız birinci kalitedir. % 100 dayanıklı, nefes alan, terletmeyen ve kumaşın içine işleyen tekstil boyalarıyla üretilmektedir.

Markanızı sanal ortamdan sosyal ortamlara taşıyoruz. Firmanızın hayatın içinde yer almasına fırsat verin. Firmanızın ismini, logosunu ya da dilediğiniz tasarımları Pamuklu Tişört üzerine baskı uyguluyoruz.

Müşterilerinize hediye edeceğiniz, günlük yaşamda kullanılabilir promosyon ürünlerimizle, markanız akılda kalıcı sosyal ve dinamik kalacaktır. Promosyon Ürünlerimizle markanızı yaşatın!

Tişört vb. baskılarınız kaliteli, sağlıklı ve çevreci malzemeler kullanılarak; UZUN ÖMÜRLÜ ve HIZLI bir şekilde üretilr.

Amacımız

Tanıtımda başarıya giden yol sizi en iyi şekilde temsil edecek yardımcılarınızı seçmekten geçiyor. Sizlere Fuar ve perakende satışlarınızda hizmet tamamlayıcı ürünleri sunarken ürün ve ya firmanızın en ekonomik şekilde reklamını yapmaktayız.

Neden Biz...

Neden Bizi Seçiyorlar?

- Alanında uzman kadro,

- Zamanında teslimat,

- Müşteri odaklı hizmet anlayışı,

- Uygun fiyatlar

Lemur Tekstil Olarak; Promosyon Tişört vb. İmalatı-Baskı, Promosyon Ham Bez Çanta İmalat-Baskı, Şapka Baskı ve Promosyon Tekstil Ürünleri İmalat ve Baskısını Yapmaktayız.


Copyrights © 2021 & Tüm hakları sakldır Lemur Tekstil / Tekstil Tişört İmalat ve Baskı Evi.